Güzellik anlayışında en çok şekil değiştiren bölgelerden biri dudaklardır ve dudaklar tarih boyunca güzelliğin simgesi olmuştur. Sosyal yaşam içerisinde dudakların belirginleştirilmesi, kozmetikler ile belirgin hale getirilmesi estetik ve feminen görünüm açısından oldukça önemlidir. Dudak dolgusu kişinin hayatını olumlu yönde değiştirecekse, kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olacak ise, dudak dolgusu yaptırmasında bir sakınca yoktur.

Dudak dolgusu; dermatolojik bir uygulamadır.

Dudak dolgusu nasıl yapılır?

dudaklara hacim kazandırmak ve estetik yapısını güzelleştirmek için ameliyatsız bir estetik uygulamadır. Dudaklarınızın yapısından memnun değilseniz, bu işlem ile dudaklarınızın yapısını değiştirebilir ve size memnuniyetsizlik veren bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Dudaklar bazen doğuştan ince yapılıdır, bazen de yaşlandıkça incelir ve dolgunluğunu kaybeder.

Dudaklarınıza hacim kazandırın!

Dudak dolgusunda en çok kullanılan ajanlar hyalüronik asitlerdir.

10-15 dakika kadar süren ve ince uçlu iğneler ile enjekte yöntemi ile yapılan bu işlemlerde acı hissi olmaz ve güvenilir uzman doktorlar tarafından yapıldığında yan etki göstermez.

Makyaj hileleri ile uğraşıp, dudak büyütme işlemleri ile zaman kaybetmek yerine günümüz medikal uygulamalarından yardım almak çok daha avantajlıdır.

Bir zamanlar en yaygın dermal dolgu maddesi olan kollajen günümüzde daha az kullanılır. Daha yeni seçenekler daha güvenlidir ve etkileri daha uzun süre devam eder.

Kişi, uygulama sonrası günlük hayatına dönebilir. 

Deneyimli doktorlar, kişiye hayal ettiği görünümü kazandırabilir.

Bakırköy’de bulunan kliniğimizde dudak dolgusu yaptırmak veya; diğer tüm işlemler ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hyalüronik asitle yapılan dolgu işlemiyle ne amaçlanır?

  • ince dudak yapısı dolgunlaştırılır
  • dudaklardaki asimetriler düzeltilebilir.
  • Dudak kontürü yeniden belirlenebilir,
  • Dudakların hacmi artırılabilir,
  • Yaşlılık ile esnekliği yitirilen dudaklara gençlik izlenimi getirir,
  • dudak köşeleri doldurularak şekillendirilir,
  • dudakların nemlenmesi sağlanır.
  • Uygulama sonrasında kişinin konforu üst düzeyde olur

Dudak dolguLARI sağlık bakanlığı tarafından onay verilen klinikler tarafından yapılabilir.

DOĞAL DUDAK DOLGULARI

Daha dolgun daha hacimli dudaklara sahip olup, aşırı dikkat çekmekten hoşlanmayan bayanların başvurduğu bu yöntem ile kişi doğal hatlar ile çok daha estetik normlara sahip güzel dudaklara sahip olur. Doğal dudak dolgusu yaptıranlar, işlem sonrası duydukları memnuniyet ile bu işlemi düzenli hale getirebilirler.

DUDAK DOLGU FİYATLARI

Dudak dolgu fiyatları bazı kriterler göz önünde belirlenerek belirlenir. Bu doğrultuda kişinin beklentisi ve dudak şekli, kullanılan dolgu malzemesinin kalitesi, uygulamayı gerçekleştiren medikal estetik uzmanının deneyimi dudak dolgusu fiyatları üzerinde etkilidir.

Güncel fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.